System dystrybucji wody

VAG należy do firm posiadających największe doświadczenie w rozwiązaniach projektowych instalacji wodociagowych. Wszędzie, gdzie woda jest pozyskiwana, gromadzona i rozprowadzana - VAG może zaoferować sprawdzone rozwiązanie. Produkty

System dystrybucji wody

Kto projektuje, buduje czy eksploatuje systemy dystrybucji wody, kładzie nacisk na długą żywotność i trwałą pewność funkcjonowania wszystkich elementów. Armatura spełnia różnorodne zadania. Reguluje samoczynnie ciśnienie i natężenie przepływu i chroni rurociągi, pompy i inne elementy przed uszkodzeniami. W gospodarce wodnej występują poważne wymagania dotyczące wysokich ciśnień, ekstremalnych temperatur, klimaty pustynne czy tropikalne. Od zabudowanej armatury wymaga się wysokiej, jakości, dobrego doboru materiałów i najlepszego wykonania, tak, aby mogła spełniać swoje funkcje także po dziesiątkach lat. Albowiem długa żywotność to także ekonomika

VAG należy do najbardziej doświadczonych oferentów armatury dla dystrybucji wody. Konstrukcje armatury dla gospodarki wodnej rozwijały się przez dziesiątki lat. Wszędzie tam, gdzie woda jest przygotowywana, transportowana, magazynowana i rozdzielana, rozwiązania stosowane przez VAG spełniają ważną rolę. Prawie żaden zakład wodociągowy, żadna pompownia czy oczyszczalnia ścieków nie może się obejść bez armatury VAG. 

Referencje

Zaopatrzenie w wodę Indie

Rząd w stanie Karnataka jest zaangażowany w zapewnienie dostaw wody do okolicznych miast na północy rejonu Karnataka: Gulbarga, Hubli-Dharwad i Belgaum.

Dostawa wody Bisalpur-Jaipur

Miasto Jaipur jest stolicą indyjskiego stanu Radżastan w północno-zachodniej części Indii. Dzięki projektowi na dostawę wody Bisalpur-Jaipur, rurociąg o długości 106 km dostarcza wodę z tamy Bisalpur do Jaipur.

Armatura VAG w dystrybucji wody

Ekonomiczny transport dobrej jakości wody od źródła do odbiorcy jest złożonym zadaniem. Firma VAG oferuje w tym zakresie najbogatszy wachlarz produktów w globalnej skali. Należą do niego zasuwy i przepustnice VAG EKN®, zawory napowietrzające i odpowietrzające VAG DUOJET®, zawory regulacyjne, takie jak zawór suwakowy VAG RIKO®, hydranty, mostki nawiertowe i nowatorskie rozwiązania, na przykład systemy VAG BAIO®plus lub VAG TERRA®lock.

Przegląd produktów

Potrzebne jest wsparcie? Chętnie służymy poradą.